Імітація видавництва з пігулками в Літшколі-2012 для молодих авторів - школаМолодих авторів уже втретє навчатимуть відомі письменники у Літній літературній школі в Карпатах 13 – 18 серпня. “Учасниками Літшколи-2012 можуть стати молоді автори 18 – 30 років з усіх регіонів України, які бачать своє майбутнє в літературі та вже мають хоч б мінімальні успіхи у цій сфері – публікації, виступи на фестивалях, переклади тощо “, – повідомив Дмитро Стретович, координатор Літературної школи.

Він зазначив, що у програмі Літшколи – близько 30 лекцій, тренінгів, дискусій, рольових ігор, воркшопів, літературних вечорів і кінопоказів. Лекції читатимуть Юрко Іздрик, Тарас Прохасько, Максим Кідрук, Андрій Любка, Григорій Семенчук і Завен Баблоян.

Також на Літшколі працюватиме симулятор видавництва, на якому учасники вивчатимуть принципи стратегії і тактики спілкування з видавцями.

Видавець і перекладач Завен Баблоян, який уже вдруге працюватиме лектором на Літшколі, намагатиметься зорієнтувати літераторів у тому як працює книжковий ринок, і як знайти видавця. “Особисто я маю для учасників дві пігулки, але їх бажано вжити обидві. Електронне та паперове книговидання, мабуть, уже ніколи не існуватимуть одне без одного. Я спробую допомогти молодим літераторам зорієнтуватися в обох вимірах цього химерного всесвіту тиражування безтілесних думок та уявлень”, – наголосив Баблоян.

За матеріалами styknews.info

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *