Перша міжнародна олімпіада з історії відбудеться в рамках Київського Комюніке 17 – 21 вересня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, а Перший міжнародний учнівський турнір з прав людини та прав дитини – 15 – 19 жовтня 2012 року в Одеській  національній  юридичній академії.

Зміст завдань Першої міжнародної олімпіади з історії охоплюватиме період античності: становлення античної грецької цивілізації; антична грецька цивілізація класичної доби; еллінізм; давній Рим у VІІІ – І ст. до Р. Х.; падіння Республіки та рання імперія; пізня Римська імперія.

Міжнародний турнір з прав людини та прав дитини проводитиметься для популяризації правових знань серед учнівської молоді, створення умов для міжнародної співпраці з вивчення учнями прав людини. Це змагання між командами учнів середніх шкіл, які представлятимуть й обґрунтовуватимуть свою позицію в наукових дискусіях – правових раундах.

Учасникам турніру пропонуються для обговорення такі питання: міжнародні правові стандарти прав людини: проблеми визначення понять і видових характеристик; право на освіту: національне законодавство та європейські стандарти; дитячий інформаційний простір і проблема кіберзлочинності тощо.

Інформацію щодо олімпіади і турніру можна отримати за електронними адресами:r_yevtushenko@mon.gov.ua,  raisa_sonce@ukr.net.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу