У комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»  пройшов тиждень енергозбереження, мета якого – звернути увагу вихованців ліцею на проблеми використання енергії, економії енергоресурсів, охорони довкілля.

Протягом тижня з використанням інформаційно-комунікативних технологій у навчальних групах були організовані та проведені цікаві виховні години під гаслом «Добрий господар – це бережливий господар», бесіди з ліцеїстами-мешканцями гуртожитку на тему «Збережемо електроенергію».

Ліцеїсти отримали певні навички з екологічно стійкого і безпечного стилю життя, взяли участь у вікторинах, у розв’язанні кросвордів і ребусів.

Усі ці заходи виховують усвідомлення життєвої необхідності енергозбереження, дбайливе ставлення до навколишнього середовища, почуття громадського обов’язку в ліцеїстів. Але проблеми ресурсозбереження не вирішуються в рамках одного тижня, вони обов’язково знайдуть своє відображення та продовження в роботі класних колективів навчальних груп протягом року.

gfghggasa-43-11

За інформацією департаменту освіти і науки КОДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *