Напередодні  Всесвітнього Дня здоров’я стартував фестиваль “Здорова нація – сильна Україна”. Це частина однойменного широкомасштабного проекту, який проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту і Міністерства охорони здоров’я України. У відкритті фестивалю взяли участь міністр молоді та спорту України Ігор Жданов разом із міністром охорони здоров’я Олександром Квіташвілі. 

«Дуже добре, що ми сьогодні тут зібралися, дуже радий, що прийшло багато родин із дітьми. Надзвичайно важливо для країни, щоб наша нація була здорова. А для цього треба займатися спортом, вживати здорову й екологічно чисту їжу, без хімічних домішок. Тому я всіх закликаю, щоб такі фестивалі здорового способу життя та рухової активності відбувалися не лише в Києві. Потрібно, щоб такі масові акції регулярно проходили по всій країні, в усіх обласних та районних центрах», – зазначив Ігор Жданов у своєму вітальному слові.

На НСК «Олімпійський» гостей фестивалю чекали презентації еконовинок, дегустації, безкоштовні консультації фахівців, навчальні майстер-класи від найкращих спеціалістів із питань здорового способу життя.

У рамках заходу Ігор Жданов та Олександр Квіташвілі відвідали ярмарок еко і фермерських продуктів. Окрім того, міністри привітали активістів спортивної зони, де відбувалася масова зарядка, різноманітні рухові активності та естафети. Зокрема, усі охочі мали змогу пограти в міні-футбол, настільний теніс, аерохокей, настільний футбол, флорбол тощо. Пізніше між Ігорем Ждановим та Олександром Квіташвілі відбувся товариський матч із настільного тенісу, в якому із рахунком 21:17 переміг міністр молоді та спорту.