0 452
Дітей у таборах отруюють… занадто турботливі батьки! 20 Липня, 2012 Педагогічна Преса

28 дітей з дитячого оздоровчого табору ім. Усова ВАТ “Нікопольський завод феросплавів”, які звернулися в четвер до медпункту зі скаргами на нудоту, не потребують госпіталізації і спеціального лікування. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Державну санітарно-епідеміологічну службу України.

“Спеціального лікування вони не потребують, за показниками стану здоров’я їх не ізолювали і не госпіталізували. За дітьми організовано медичне спостереження в динаміці”, йдеться в повідомленні. “Ймовірно, погіршення стану здоров’я дітей пов’язано з харчуванням у дорозі”, припустили в МОЗ.

Деякі лікарі вважають, що часто-густо причиною поганого самопочуття дітей у таборах стають… батьки. Бо саме вони намагаються дати в дорогу чи пронести в заклади заборонені продукти харчування. Через спеку, привезені вранці йогурти, кремові тістечка та інші продукти, що швидко псуються, вже до вечора можуть стати справжньою отрутою. А зберігаються такі запаси, як правило, не в холодильниках, а в тумбочках житлового блоку. Тож будьте обережними!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *