Український центр оцінювання якості освіти радить ознайомитися з Порядком роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році.

Особливо варто звернути увагу на розділи VIII, IX, X та XII.

Так, зокрема допуск учасників на тестування починається за 45 хвилин і припиняється за 10 хвилин до початку зовнішнього оцінювання, проте, якщо буде дощ, то абітурієнтів мають пропустити  до вестибюля завчасно.

Та найперше, що майбутнім студентам треба зробити, вирушаючи на доленосні іспити, то це перевірити, чи не забули Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;  документ, назва і номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустку для участі у ЗНО. Бо навіть якщо є міцні знання і сподівання на світле майбутнє, а немає, скажімо, Сертифіката, то учасника зовнішнього оцінювання не допустять до проходження тестування.

Запізнюватись також категорично не можна.

Серед обов’язкових умов і необхідність залишити речі, що не передбачені процедурою ЗНО: “верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації” тощо.

У разі необхідності мати при собі пристрій медичного призначення учасник тестування зобов’язаний повідомити про це працівників пункту ЗНО до початку роботи над сертифікаційною роботою.

Тож, шановні учасники ЗНО, будьте уважними, ознайомтесь із Порядком роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році та дотримуйтесь правил.

Освітній портал “Педагогічна преса” бажає вам успіхів!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *