З 7 квітня по 10 квітня на базі Вінницького національного технічного університету відбуватиметься фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки. Інтелектуальне студентське змагання, метою якого є підвищення якості підготовки фахівців із зазначеного напрямку та пошук обдарованої студентської молоді, відбуватиметься на базі ВНТУ.

Олімпіада проводиться у формі індивідуального змагання шляхом розв’язку теоретичних завдань із п’яти фундаментальних дисциплін підготовки фахівців радіотехніки. Як зазначив голова журі ВСОРТ-2015 д. т. н., професор Осадчук О. В., “олімпіада молодих радистів – це визначна подія для її учасників та університету. Щорічно співробітники кафедри радіотехніки докладають значні зусилля для її ще більш якісного та цікавого проведення. Тож у рамках проведення Олімпіади цього року вперше було проведено дистанційну дослідницьку олімпіаду для молоді Вінниччини за радіотехнічним напрямом. Також вперше на другий день запланований позаконкурсний практичний тур змагань серед учасників, що сприятиме відзначенню кращих практиків серед радіотехнічної юні”.

До оргкомітету надійшло близько 50 анкет учасників із 15 вищих навчальних закладів України, переможців університетських змагань.

Головними урочистими заходами Олімпіади стануть відкриття 8 квітня та нагородження переможців 9 квітня.

08 квітня (середа)
09.20-10.00
Урочисте відкриття Олімпіади
Корпус №1
зал № 11

09 квітня (четвер)
13.00-14.30
Виставка-конкурс студентських радіоаматорських виробів
ГАК № 210
14.30-15.30
Урочисте закриття Олімпіади. Нагородження переможців
ГАК № 222

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *