Під час обіду в дитячому садку Артемівська 4-річна дитина вдавилася булочкою. Хлопчика з діагнозом асфіксія доправили до лікарні. Реанімаційні заходи результатів не дали, і хлопчик загинув.

За інформацією начальника Артемівського міського відділу міліції Дмитра Кожухівського, 1 квітня з хірургічного відділення Артемівської центральної районної лікарні повідомили про те, що до них із дошкільного навчального закладу міста доставлена 4-річна дитина, діагноз – асфіксія, попадання стороннього тіла в стравохід. Артемівські правоохоронці встановлюють обставини події, проводять досудове розслідування за фактом загибелі хлопчика.

Факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 137 (Невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, що спричинили смерть неповнолітнього або інші тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Винуватцям трагедії загрожує обмеження або позбавлення волі на строк від 3 до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3 років або без такого.

За матеріалами mvs.gov.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу