8 квітня 2015 року о 12:00 в приміщенні Українського науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності (УкрНДІпротезування) (вул. Клочківська, 339, м. Харків) за участі директора інституту Антоніни Салєєвої, голови студентської координаційної ради проекту «ІХ Аукціон надій «Рухаюсь-живу» Катерини Кебедової, заступника директора Харківського інституту Університету банківської справи Національного банку України Ірини Пасічник відбудеться передача трьох параподіумів для потреб Інституту.

Такий подарунок від студентів Університету банківської справи став можливий завдяки реалізації проекту «ІХ Аукціон надій: Рухаюсь-живу», що відбувся 24 грудня 2014 року в Харківському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України. Нагадаємо, що студенти збирали гроші на благочинному аукціоні та ярмарку.

Акредитація журналістів триває до 8 квітня 2015 р. до 10:00.

Реєстрація з 11:45 – 12:00 за адресою: вул. Клочківська, 339, м. Харків.

Контактна особа: Панченко Ольга Вікторівна, відділ маркетингу та зв’язків із засобами масової інформації Університету банківської справи Національного банку України; 

тел.: +38 (067)909 10 82; E-mail: olga.panchenko@ubs.gov.ua

Довідково

Університет банківської справи Національного банку України – вищий навчальний заклад, що має IV рівень акредитації, створений відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2006 р. Університет банківської справи НБУ об’єднує чотири інститути в Харкові, Львові, Черкасах та Інститут магістерської та післядипломної освіти в м. Києві.

Про Аукціон

„Аукціон надій” – щорічний наймасштабніший благодійний захід, який проводять студенти Університету банківської справи НБУ.

Зазвичай лотами на Аукціоні виставляються речі відомих в Україні людей – авторитетних осіб із галузей політики, економіки, культури, шоу-бізнесу, спорту тощо.

«І Аукціон надій» (м. Львів), 2006 рік – зібрано понад 43 тис. грн. Обладнано мультимедійний клас у Школі соціальної реабілітації м. Городка.

«ІІ Аукціон надій» (м. Львів), 2007 рік – зібрано 75 тис. грн. За ці гроші куплено інкубатор екстра-класу для пологового будинку № 1 м. Львова – найкращий на сьогодні в області.

«ІІІ Аукціон надій» (м. Львів), 2008 рік став масштабним заходом, що містив круглі столи, флешмоби, залучення сторонніх організацій, створення сайтів і банерів тощо. Результат – зібрано понад 200 тис. грн. Відкрито перший в Україні Храм Пам’яті у відреставрованій старовинній дерев’яній церкві в селі Кути Буського району.

«ІV Аукціон надій» (м. Черкаси), 2009 рік. Мета заходу – привернути увагу громадськості до збереження малих річок України та очищення ріки Вільшанка. Результат – зібрано майже 200 тис. грн, розпочато очищення русла річки, здійснено конкурс на його оздоблення, укріплено береги у селі Млієві.

«V Аукціон надій» (м. Харків), 2011 рік – зібрано 200 тис. грн, облаштовано реабілітаційний кабінет у Харківському обласному спеціальному загальноосвітньому навчально–виховному закладі для дітей з вадами слуху.

«VІ Аукціон надій» (м. Львів), 2011 рік – зібрано 230 тис. грн. Відкрито перший в Україні центр соціокультурної реабілітації у спецбібліотеці для людей з вадами зору ім. Шевченка, створено студію звукозапису, видано книгу поезій плоскодруком.

«VII Аукціон надій» (м. Київ), 2012 рік. Зібрано 236  тис. грн. Усі десятикласники українських інтернатів отримали навчальну літературу та стали слухачами лекцій з освоєння азів фінансової грамотності.

«VIIІ Аукціон надій» (м. Черкаси), 2013 рік. Зібрано 400 тис. грн. Відкрито дубову алею в селі Моринці, встановлено бук-кросингову шафу.

«ІХ Аукціон надій» (м. Харків), 2014 рік. Зібрано понад 200 тис. грн. За зібрані кошти придбано три динамічні параподіуми для реабілітації хворих в Українському науково-дослідному інституті протезування, протезобудування та відновлення працездатності (УкрНДІпротезування).

Нагороди:

· Аукціон надій» – переможець у номінації «Благодійна акція року» Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2012 та 2013». Окрім того, за результатами онлайн-голосування у 2012 році Університет обійняв третє місце за почесне звання «Народний благодійник». За навчальний заклад проголосували майже 5 тисяч українців.

· Cпеціальна нагорода конкурсу “Благодійник року-Львівщина 2011”.

· Приз «Народний благодійник» V Національного конкурсу «Благодійник року» ВБО «Асоціація благодійників України» за проведення щорічного благодійного студентського заходу «Аукціон надій», 2010 р.

· Серія фото І «Аукціону надій» перемогла в номінації «Благодійність і соціальний захист» у ІІ Всеукраїнському фотоконкурсі «Благодійність крізь призму об’єктива», 2010 р.

Відділ маркетингу та зв’язків
із засобами масової інформації 
Університету банківської справи 
Національного  банку України

 

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу