7 квітня 2015 року, у Всесвітній день здоров’я, в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося масштабне дійство під назвою «Руханка», в якому взяли участь понад 1000 студентів.

Ректор Київського національного торговельно-економічного університету, віце-президент Спортивної спілки студентів України Анатолій Мазаракі привітав усіх із Всесвітнім днем здоров’я: «Здорове життя – щасливе життя. Бережіть здоров’я, живіть якнайдовше і щасливо».

«Руханка» – це традиційний всеукраїнський спортивний захід, організований Фондом волонтерів України під керівництвом Тимофія Нагорного, який особисто провів веселу зарядку «Пліч-о-Пліч» для студентів КНТЕУ.

3ce4aa3359b8fb3638d40b41718670e8

Саме Київському національному торговельно-економічному університету випала честь відкрити спортивний марафон, що пройде сьогодні по всій Україні. Майже 1000 хлопців і дівчат розпочали цей ранок із бадьорим настроєм та з веселої зарядки. А завершив це енергійне дійство флешмоб – студенти КНТЕУ створили слово «Пліч-о-Пліч».

Президент Фонду волонтерів України Тимофій Нагорний наголосив на важливості заходу: «Коли ми об’єднуємося, ми стаємо сильними. Коли ми стаємо сильними, ми стаємо непереможними. Україна має стати непереможною». Об’єднавшись у руханці та відчувши плече одне одного, студенти Київського національного торговельно-економічного університету вкотре довели всім свою активність і єдність, яка сьогодні важлива для нас як ніколи. Ми єдині а, отже, непереможні!

Акція транслювалася в прямому ефірі на ТРК «Україна»:

Відділ маркетингу і зв’язків з громадськістю КНТЕУ

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *