Харківський комп’ютерно-технологічний коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» став переможцем у номінації «Кращий презентаційний стенд» на щорічній спеціалізованій міжрегіональній виставці навчальних закладів «Освіта Слобожанщини 2015».
На цій виставці провідні навчальні заклади презентували свою діяльність учням шкіл, студентам технікумів, коледжів, а також їхнім батькам і просто тим, хто хоче бути в курсі сучасних тенденцій розвитку вищої школи.
Кожен учасник демонстрував глядачам свої кращі розробки та вміння, а найбільш обговорюваною темою став розвиток інноваційних технологій, робототехніки та кіберпростору.
У тренді опинився і ХКТК, який підготував для виставки захопливу програму. Протягом трьох днів біля презентаційного стенду проводилися конкурси та розіграші призів. 3D-принтери від Хакеспейса друкували тривимірні моделі, а робот на ім’я Йоша від центру робототехніки Boteon гуляв майданчиком і розважав глядачів. Кульмінацією програми кожного дня стала презентація коледжу на сцені.

У неформальній обстановці провідні викладачі ХКТК ознайомили потенційних абітурієнтів і їхніх батьків із коледжем, розповіли про особливості вступної кампанії цього року, порядок проведення конкурсного відбору, переваги бути зарахованим до лав своїх студентів, окреслили перспективи працевлаштування після закінчення навчального закладу та переваги вибору тієї чи іншої професії. Студенти коледжу із задоволення поділилися враженнями про своє життя.
Крім основної інформації, коледж представив чинну систему дуальної освіти, впровадження якої було успішно розпочато минулого року і вже дало перші результати.
«Сьогоднішнє визнання коледжу ХКТК кращим навчальним закладом І – ІІ рівнів акредитації Харківської області – це результат плідної роботи нашої команди з його перетворення на професійний навчальний заклад нового покоління, а також реалізації інноваційної стратегії розвитку. Ми збираємося йти далі, готувати висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційних технологій, машинобудування, затребуваних сучасним бізнесом, і створювати нове покоління навчальних планів, працюючи у складі одного з провідних технічних вишів країни, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», – зазначив директор коледжу Едуард Рубін.

Прес-служба НТУ “ХПІ”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу