Полтавський національний технічний університет продовжує надавати необхідну допомогу бійцям у зоні АТО, які захищають державний суверенітет, спокій і мир кожної родини, майбутнє України. Безпосередню участь у бойових діях бере і особовий склад Миргородського гарнізону.  Під час виконання завдань за призначенням у бійців виникли складнощі з будівництвом укриттів та інженерних споруд, необхідних для захисту.

Керівництво частини звернулося до депутата обласної ради, ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка з проханням допомоги у вирішенні цього питання. Колектив університету підтримав ініціативу керівництва про допомогу військовим і придбав необхідний інструмент – високоякісну бензопилу, яка необхідна воїнам для обладнання бліндажів, блокпостів та інших інженерних споруд.

Протягом року Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка співпрацює та надає дієву допомогу Збройним силам України, підтримує воїнів, які захищають суверенітет та незалежність нашої держави”, – зазначив Анатолій Мартиненко, проректор із науково-педагогічної роботи та корпоративного управління ПолтНТУ. “За ініціативи ректора університету влітку минулого року колектив університету надав для військовослужбовців Миргородського гарнізону обмундирування. Також на зібрані колективом кошти восени минулого року придбали та відправили до військового шпиталю ліки. Ректором університету підписаний меморандум про співпрацю зі 179 навчальним центром.  Студенти, викладачі та співробітники університету беруть участь у благодійних ярмарках Батальйону небайдужих та  у волонтерському русі”. 

За швидкий відгук на потреби бійців АТО колективу та студентству ПолтНТУ подякував представник командування військової частини Віталій Гречко: “Мені надзвичайно приємно, що на наше прохання ви відреагували миттєво! Після усіх жахів, які довелося побачити на сході, ще більше переконуюся в тому, що на Полтавщині живуть найкращі та найдобріші люди. Зараз на нас чекає чергова ротація, необхідно будувати нові укріплення та сховища, які захищатимуть нас від снарядів та осколків «градів». І ваш подарунок не буде лежати десь на складі, він поїде разом з нами в зону АТО. За допомогою бензопили за дві години ми зможемо заготовити більше половини КАМАЗу деревини, тоді коли звичайними пилами це вдавалося зробити лише за кілька днів. Зараз після стількох місяців, проведених на війні, у переддень 70-ї річниці перемоги у ІІ Світовій війні, часто думаєш про те, що жоден солдат тоді не зміг навіть собі уявити – їхнім онукам також доведеться виборювати свободу у жорстокій кровопролитній війні”

Колектив ПолтНТУ і надалі допомагатиме захисникам нашої Батьківщини забезпечувати обороноздатність!

 

За матеріалами прес-служби ПолтНТУ