6 квітня в Івано-Франківську відбулось урочисте відкриття виставки творчих робіт студентів і викладачів ПНУ “Мистецький Великдень”. Художні роботи будуть розміщені в “Арена-Центрі” протягом місяця.

На виставці представили близько 100 виробів викладачів і студентів Інституту мистецтв ПНУ. Серед них – роботи з ювелірного мистецтва, ковальства, писанкарства, різьби по дереву, ткацтва, розпису тканин, вишивки, кераміки, етнодизайну одягу.

“Ця виставка пов’язана з Великодніми святами, вироби до неї спеціально створили викладачі та студенти нашої кафедри. Вона цікава тим, що тут представлені роботи з усіх жанрів мистецтва, які побутують на Прикарпатті – художнього ковальства, дереворізьби, текстилю, кераміки та інших”, – розповів професор Богдан Тимків, завідувач кафедрою декоративно-прикладного мистецтва та етнодизайну Інституту мистецтв ПНУ.

Під час урочистостей зі словами привітання до авторів виставки звернулися проректор університету з науково-педагогічної роботи Галина Михайлишин, проректор із науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Василь Марчук, директор Інституту мистецтв Анатолій Грицан.

За інформацією прес-служби ПНУ ім. В. Стефаника

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *