8 квітня в Кіровоградському відділенні навчально-наукового інституту заочного навчання Національної академії внутрішніх справ відбулися урочистості. Альма-матер залишали випускники. Молодь, якій випала честь служити народу України в часи реформування й оновлення правоохоронної системи, отримала дипломи бакалаврів. 

Вітання на адресу випускників надійшли телеграмою від ректора НАВС генерал-майора міліції Володимира Чернєя. Із закінченням навчання особисто випускників привітали і представники керівництва УМВС в області.

Т.в.о. заступника начальника Управління підполковник міліції Сергій Ушинський, звертаючись до присутніх, побажав успіхів і нових здобутків у роботі. Також наголосив на критеріях фахової підготовки працівників міліції, зважаючи на процес реформи ОВС.

– Відповідно до світових і європейських стандартів, вимоги до кваліфікації працівників органів внутрішніх справ також зростають. Бажаю вам гідно продовжити службу, застосовуючи набуті знання в щоденній практичній діяльності, – зазначив Сергій Сергійович.

Начальник Кіровоградського відділення вишу полковник міліції Володимир Дубівка закликав випускників не зупинятися на досягнутому і надалі поглиблювати свої знання, допомагати у цьому колегам.

За матеріалами mvs.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу