У Чистий четвер студенти Кіровоградського національного технічного університету, Кіровоградського державного педагогічного університету і машинобудівного коледжу КНТУ власноруч виготовляли великодні сувеніри та листівки з привітаннями для українських воїнів.

Як розповів один із організаторів акції «Великдень для солдата», голова студради КНТУ Андрій Табачук, небайдужі студенти вищих навчальних закладів міста розмальовували дерев’яні писанки та розфарбували листівки у вигляді великодніх писанок, а на зворотній стороні листівок писали привітання з прийдешнім святом і свої побажання воїнам української армії.

Мета акції – підбадьорити військових на фронті та нагадати, що кіровоградська молодь вдячна солдатам, які зараз захищають країну. Окрім студентів, до розмальовування листівок на площі Героїв Майдану в центрі міста з радістю долучались звичайні перехожі, дорослі і діти. Усього було підготовлено півсотні писанок-сувенірів і майже 160 листівок-розмальовок.

Акція «Великдень для солдата» організована студентськими радами КНТУ та КДПУ. Також допомогли студентам Управління молоді та спорту Кіровоградської ОДА і Кіровоградська громадська організація «Надійний тил». Наступного дня волонтери «Надійного тилу» разом із іншою допомогою повезли студентські писанки та листівки до бійців сектору «М».

Олександр Виноградов

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу