У Чистий четвер студенти Кіровоградського національного технічного університету, Кіровоградського державного педагогічного університету і машинобудівного коледжу КНТУ власноруч виготовляли великодні сувеніри та листівки з привітаннями для українських воїнів.

Як розповів один із організаторів акції «Великдень для солдата», голова студради КНТУ Андрій Табачук, небайдужі студенти вищих навчальних закладів міста розмальовували дерев’яні писанки та розфарбували листівки у вигляді великодніх писанок, а на зворотній стороні листівок писали привітання з прийдешнім святом і свої побажання воїнам української армії.

Мета акції – підбадьорити військових на фронті та нагадати, що кіровоградська молодь вдячна солдатам, які зараз захищають країну. Окрім студентів, до розмальовування листівок на площі Героїв Майдану в центрі міста з радістю долучались звичайні перехожі, дорослі і діти. Усього було підготовлено півсотні писанок-сувенірів і майже 160 листівок-розмальовок.

Акція «Великдень для солдата» організована студентськими радами КНТУ та КДПУ. Також допомогли студентам Управління молоді та спорту Кіровоградської ОДА і Кіровоградська громадська організація «Надійний тил». Наступного дня волонтери «Надійного тилу» разом із іншою допомогою повезли студентські писанки та листівки до бійців сектору «М».

Олександр Виноградов

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *