Напередодні Великодня студентське братство Інституту філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка вирішило нагадати усім про силу добра та єдності.

Ініціативні франківці запросили всіх охочих допомогти нашим захисникам і зібрати кошти на потреби української армії. За їхніми словами, акція започаткує низку інших благодійних заходів, під час яких збиратимуть гроші та шукатимуть способи допомогти захисникам.

На ярмарку всі охочі мали змогу придбати та скуштувати смачні варенички зі сметанкою, патріотичне печиво, солодощі, пиріжки виробництва студентів інституту або ж піцу всього за 5 гривень. Ще можна було купити магніти, портрети, листівки, книги та писанки. Також відвідувачі благодійного ярмарку-аукціону для потреб української армії мали можливість за 200 – 300 гривень придбати фотосесії від кращих фотографів навчального закладу, відзняти ролик, який збереже важливі події життя або яскравого повсякдення, взяти участь у майстер-класах.

Для дівчат діяла ексклюзивна пропозиція: за 70 – 90 гривень зробити манікюр і покрити нігті гель-лаком, а також придбати неймовірні прикраси авторської ручної роботи від майстринь Житомира за 40 – 50 гривень. Усі заявки після оплати коштів волонтери фіксували й видавали благодійникам сердечко, що засвідчувало добру справу.

Зауважимо, що до заходу приєднався і ректорат університету, і керівництво інституту. За кадр з ними біля жовто-блакитного стенду франківці викладали по 10 гривень. Крім того, в усіх охочих була можливість сфотографуватися ще й в директорському кріслі або випити з директором інституту чаю чи кави. Як кажуть, на кожен товар була своя ціна і свій покупець.

На ярмарку-аукціоні для потреб української армії студентам ЖДУ ім. І. Франка за дві години вдалося зібрати майже дві тисячі гривень. За словами голови студбратства Інституту філології та журналістики ЖДУ ім. І. Франка Катерини Подакіної, на цю суму буде придбано маскувальні костюми “Кікімора”. Крім того, вже скоро студенти Інституту філології та журналістики самі плестимуть маскувальні сітки. Для цього в ННІ філології та журналістики вже встановили спеціальний каркас та зібрали тканину, лишилося закупити сітку-основу.

 Прес-центру ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *