Новий шлюбний контракт. Білоруси тепер зможуть прописати в договорі сміття та прасування - 20.07 новый кодекс семьи и брака24 липня в Білорусі набирає чинності новий закон щодо написання шлюбного контракту.  Тепер молодята матимуть змогу домовлятися про два аспекти своїх стосунків — майнові й немайнові. Тобто білоруси зможуть прописати в шлюбному договорі навіть такий обов’язок, як прасування сорочок, при цьому потрібно буде обов’язково вказати відповідальність за невиконання цього пункту.

«Немайнові передбачають питання виховання дітей, взаємини між подружжям, участь у сімейних витратах, питання змісту подружжя як під час перебування в шлюбі, так і після його розірвання тощо», – сказала консультант управління у справах сім’ї та шлюбу Олена Метельська, зазначивши, що і такі моменти, як обов’язок одного з подружжя відвозити дитину в спортивну школу або прасувати сорочки, можна буде прописати в договорі.

Олена Метельська звернула увагу ще на одне нововведення кодексу – дія шлюбного договору може тривати навіть після того, як подружжя розлучилося.  Скажімо, якщо чоловік зобов’язався утримувати дружину після розлучення.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *