12 квітня на Чемпіонаті світу з важкої атлетики серед кадетів у Лімі (Перу) представник України у ваговій категорії до 85 кг Ігор Обухов завоював «золото» з результатом 316 кг, за інформацією Міністерства молоді та спорту України. 16-річний спортсмен із Донецької області також завоював «малу» срібну медаль у ривку з результатом 133 кг і «мале» золото у поштовху – 183 кг. Український важкоатлет обійшов представників Колумбії і Казахстану, які посіли друге і третє місце спортивного п’єдесталу. Це перше за три роки чемпіонство України на світовій першості серед кадетів. У 2012 році також у категорії до 85 кг «золото» виборов Ігор Конотоп. Нагадаємо, що це вже друга перемога для наших спортсменів на Чемпіонаті світу серед кадетів 2015 в Лімі. Українка Олена Шевкопляс у ваговій категорії до 63 кг стала володаркою бронзової медалі з сумою 193 кг, а також «малої» бронзи за ривок (87 кг) і поштовх (106 кг).