Безымянны1«АРТіФАКТИ» – це соціальний освітньо-мистецький проект громадської організації «Здорове людство», реалізований за сприяння Міністерства освіти і науки України, мета якого – створити комунікативну платформу для українських митців і суспільства, представивши візуальне мистецтво, зокрема графіку, живопис, інсталяцію та фотографію, в поєднанні з іншими видами мистецтва (театр, поезія, музика, мода) та психологічними техніками розвитку образного мислення (ейдетикою).

Освітня мета проекту – сприяти підвищенню рівня знань про мистецтво у школярів, молоді, дорослих, залучити аудиторію до участі в майстер-класах і створення власних шедеврів.

Проект буде реалізовано у форматі 5-денної виставки робіт українських художників і циклу творчих вечорів та майстер-класів поетів, музикантів, художників, театральних діячів, таким чином буде розкрито концептуальну ідею заходу – поєднати мистецтво (арт) та освітній компонент (навчання та факти про мистецтво).

На виставці буде представлено роботи сучасних українських художників і фотографів: Ніни Денисової, Андрія Дудченка, Ольги Касянюк, Алевтини Кахідзе, Влодко Костирка, Антона Логова, Олександра Ляпіна, Миколи Малишка, Ігоря Яновича та студентської молоді: Іллі Пролеєва, Веніаміна Соніна, Влада Тюменцева, як переосмислення полотен на дитячу тематику, що увійшли в історію мистецтва.

Проект надасть відвідувачам можливість по-новому подивитися на відомі картини та дізнатися нові факти про творчість відомих художників. Крім того, відвідувачі матимуть можливість відкрити в собі художні таланти та відчути себе митцями завдяки участі в майстер-класах від майстрів.

 Програма заходів у рамках проекту «АРТіФАКТИ»:

Початок – 20 квітня о 18:00.

Урочисте відкриття виставки – о 19:00.

У програмі вечора – створення інсталяції Антоном Логовим під музику гурту Melting Clouds. Серед гостей вечора – ініціатор проекту співачка Світлана Тарабарова.

21 квітня екскурсію в світ ейдетики запропонує Наталія Локтіонова, авторка навчальної методики. Також у програмі вечора – поезія студентської молоді. Початок о 18:00.

22 квітня – вечір музики від українських музикантів (гурт Light Dreams) стартує о 18:00 та завершиться перформансом Алевтини Кахідзе.

23 квітня о 18:00 розпочнеться вечір історії та сучасності, в програмі якого – бесіди з корифеями українського сучасного мистецтва – Павлом Гудімовим та Олександром Ляпіним.

24 квітня – фінальний захід проекту. Розпочнеться майстер-класу з колажу від куратора проекту Антона Логова, а крапку в проекті поставить вистава експериментального театру Tabor Production – Музично-візуальний перформанс за творами Г. Сковороди «Сад пісень. Пісні саду». Початок заходів о 18:00.
Усі роботи художників та фотографів, футболки та сувеніри з принтами за мотивами картин, представлені на виставці, відвідувачі зможуть придбати і таким чином допомогти онкохворим дітям з онкогематологічного відділення НДСЛ «Охматдит» та дитячого відділення Національного інституту раку.

Проект «АРТіФАКТИ» – експериментальний майданчик всеукраїнського освітнього проекту для школярів «Мобільний центр «Світ знань», покликаного створити пересувний навчально-методичний центр для українських школярів та охопити всі шкільні навчальні заклади країни – від великих міст до невеличких сіл і райцентрів України.

Організатор: ГО «Здорове людство» (www.piohc.org.ua).

Куратор проекту: художник та автор інсталяцій Антон Логов.

Партнери: арт-центр Павла Гудімова «Я Галерея», коворкінг-простір  «Білий простір», галерея мистецтв ім. Олени Замостян, театр Tabor Production, гурт Light Dreams, гурту Melting Clouds.

Проект «АРТіФАКТИ» – це результат співпраці творчої студентської молоді та професійних художників України, ковток свіжого повітря, інший вимір, киснева маска, що допоможе людям відволіктися від буденності на мистецтво та відчути себе щасливішими.

Місце проведення: м. Київ, вул. Іллінська 9, Галерея мистецтв ім. О. Замостян Культурно-мистецького центру Києво-Могилянської академії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *