Нещодавно за ініціативи науково-дослідної лабораторії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини «Екологія та освіта» (керівник – доцент Ганна Гончаренко) проведено акцію з упорядкування прибережної смуги Зарембового ставу.

Організатором акції, що проходила в рамках всеукраїнського заходу «Зробимо Україну чистою!», виступила завідувач кафедри хімії, екології та методики їх навчання, професор Світлана Совгіра, а її учасниками стали викладачі, аспіранти, студенти ІІ курсу природничо-географічного факультету, педагогічний колектив і група «Екос» ЗОШ № 3 м. Умань.

Під час проведеної акції було виявлено, розчищено та упорядковано джерела на береговій смузі річки Уманки в районі Зарембового ставу, висаджено дерева та кущі для укріплення його берегів, прибрано прибережну смугу річки від побутового сміття, організовано благоустрій суміжних територій, проведено агітаційно-пропагандистську роботу серед жителів мікрорайону.

Екологи УДПУ переконані, що проведена природоохоронна акція – важливий внесок у захист навколишнього середовища, збереження чистоти водойм та покращення благоустрою рідного міста.

За інформацією УДПУ ім. П.Тичини