Розпочався Курс «Корпоративна соціальна відповідальність» для студентів Інституту магістерської та післядипломної освіти Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ). Лекції англійською мовою читатиме голова наглядової ради міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко.

На вступній лекції Катерина Ющенко розповіла про історичне становлення поняття корпоративної соціальної відповідальності та окреслила основні завдання курсу.

За її словами, українці впродовж багатьох віків були залучені до колективної соціальної відповідальності та благочинної діяльності. Так, за кошти, зібрані силами простих людей і меценатів, в Україні будували школи, храми, лікарні, допомагали нужденним та створювали університети. Проте сьогодні яскравим прикладом популярності соціальної відповідальності є США, що підтверджує статистика індивідуальних пожертв і корпоративних соціальних проектів останніх років.

Як стало відомо, курс охоплюватиме економічну складову КСВ, а також правові засади та стратегічні питання розвитку КСВ в Україні. Лектор зазначила, що зосереджуватиме увагу студентів на практичних кейсах, зокрема на питаннях адаптації міжнародних успішних стратегій соціальної відповідальності до українських реалій.

За відгуками студентів, англійська мова викладання курсу є позитивним моментом, адже дає можливість вивчати іноземну практику формування стратегій КСВ в оригінальному трактуванні.

Нагадаємо, курс «Корпоративна соціальна відповідальність» вперше в Україні було введено в навчальні програми магістрів Університету банківської справи. Колективом університету було підготовлено перший український навчальний підручник «Корпоративна соціальна відповідальність», що затверджений МОН як підручник для студентів ВНЗ. Книга містить кейсові ситуації та практичні завдання, що спонукають  до творчих соціально-відповідальних рішень. Підручник “Корпоративна соціальна відповідальність” став найкращою книгою 16-го Форуму видавців у 2009 році у Львові.

За повідомленням прес-центру Університету банківської справи НБУ