Завершився відбірковий (заочний) етап третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» у номінаціях «Українська мова та література», «Хімія», «Образотворче мистецтво» і «Правознавство».

На цьому етапі члени фахових журі протягом березня  знайомились та оцінювали блоги, створені учасниками конкурсу, а також майстер-класи, які проводилися з учасниками другого туру конкурсу.

20 березня 2015 року на базі обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти відбулось конкурсне випробування «Тестування з фахової майстерності», що проходило в системі обробки тестів «Знайка».

За загальною сумою балів усіх конкурсних випробувань члени фахового журі визначили 12 учасників у кожній номінації, які братимуть участь у фінальному етапі третього (заключного) туру Конкурсу, а саме:

 номінація «Українська мова та література»

Гарна Світлана Юріївна, вчитель Барвінківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3 Барвінківського району Харківської області;

Ківеждій Олеся Василівна, вчитель Хустської гімназії-інтернату Закарпатської області;

Кондесюк Тетяна Володимирівна, вчитель Білоцерківської гімназії  № 2 Білоцерківської міської ради Київської області;

Лютий Роман Віталійович, вчитель Білозірської загальноосвітньої школи I-III ступенів Черкаської районної ради Черкаської області;

Новицька Ганна Володимирівна, вчитель Миколаївського  економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради;

Погоріла Світлана Василівна, вчитель Обертинської  загальноосвітньої школи I-III ступенів Тлумацької районної ради Івано-Франківської області;

Почтаренко Ольга Миколаївна, вчитель гімназії № 191 ім. П.Г. Тичини з поглибленим вивченням  іноземних мов м. Київ;

Сенченко Тетяна Павлівна, вчитель Кролевецької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 Кролевецької районної ради Сумської області;

Собко Валентина Іванівна, вчитель Бобовецького навчально-виховного комплексу Сторожинецького району Чернівецької області;

Флешар Олександра Богданівна, вчитель Тернопільського навчально-виховного  комплексу  «Школа – ліцей № 6 ім. Н. Яремчука» Тернопільської області;

Шинкаренко Тетяна Анатоліївна, вчитель Іллічівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Іллічівської міської ради Одеської області;

Яненко Світлана Миколаївна, вчитель Кременчуцької гімназії № 5 імені Т.Г. Шевченка Кременчуцької міської ради Полтавської області;

номінація «Хімія»

Бурда Тетяна Валеріївна, вчитель Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради;

Ганич Олена Василівна, вчитель Сторожницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області;

Гуляніцька Людмила Миколаївна, вчитель Таращанського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Ерудит» – загальноосвітня школа І ступеня» Таращанської районної ради Київської області;

Дігавцова Людмила Юхимівна, вчитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 Харківської міської ради;

Єфремова Ганна Володимирівна, вчитель Южноноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Захисників Вітчизни Южноукраїнської міської ради Миколаївської області;

Зима Наталія Володимирівна, вчитель технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура м. Хмельницького;

Клапків Оксана Михайлівна, вчитель Дарахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теребовлянського району Тернопільської області;

Коваль Яна Юріївна, вчитель спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики м. Київ;

Любарева Світлана Іванівна, вчитель Чернівецької спеціалізованої школи «Освітні ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ступенів № 41;

Рогожнікова Ольга Володимирівна, вчитель комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 69» Індустріального району  м. Дніпропетровська;

Трофімук Майя Богданівна, вчитель комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26» Луцької міської ради Волинської області;

Швець Олена Олександрівна, вчитель комунального закладу «Петрівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів – гімназія» Кіровоградської області;

номінація «Образотворче мистецтво»

Горбенко Людмила Миколаївна, вчитель Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Васильківської міської ради Київської області;

Гуменюк Марія Анатоліївна, вчитель Вербської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради Рівненської області;

Іваницька Наталія Михайлівна, вчитель Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 5 Чернівецької міської ради;

Карпенко Ірина Миколаївна, вчитель Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Золотоніської міської ради Черкаської області;

Кізілова Галина Олександрівна, вчитель Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської області;

Коваленко Олена Вікторівна, вчитель Красноградського навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) № 3 Красноградської районної  державної адміністрації Харківської області;

Лабунський Анатолій Володимирович, вчитель Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 120 Дніпропетровської області;

Мирон Наталія Володимирівна, вчитель Студінківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Калуської районної ради Івано-Франківської області;

Резніченко Вікторія Сергіївна, вчитель комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання – «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;

Семиряжко Юлія Валентинівна, вчитель Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10 Рубіжанської міської ради Луганської області;

Чорний Олександр Вікторович, вчитель Тульчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Тульчинської районної ради Вінницької області;

Янчук Ольга Адольфівна, вчитель комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23» Луцької міської ради Волинської області;

номінація «Правознавство»

Бекас Андрій Леонідович, вчитель Хмельницького ліцею № 17 Хмельницької області;

Бондар Віталій Олексійович, вчитель Луцького навчально-виховного комплексу № 9 Луцької міської ради Волинської області;

Ворона Сергій Олексійович, вчитель навчально-виховного комплексу «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 – дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр «Зорецвіт» Кіровоградської міської ради;

Ганіч Ганна Вікторівна, вчитель Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради Черкаської області;

Гушуляк Світлана Володимирівна, вчитель Веселівської районної різнопрофільної гімназії Веселівської районної ради Запорізької області;

Дубінка Людмила Петрівна, вчитель Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 57 Миколаївської міської ради;

Кульчицька Тетяна Володимирівна, вчитель Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 із поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської області;

Майорський  В’ячеслав Віталійович, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Іллічівської міської ради Одеської області;

Нестерук Наталія Романівна, вчитель Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Львівської області;

Попович Олексій Васильович,  вчитель навчально-виховного комплексу «Вашківецька гімназія» Вижницького району Чернівецької області;

Прокопчук Сергій Юрійович, вчитель Рівненського економіко-правового ліцею Рівненської міської ради Рівненської області;

Проценко Андрій Миколайович, вчитель Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *