8 – 9 квітня 2015 року в Хмельницькому національному університеті відбулася ІV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору», яку проводила кафедра практичної психології та педагогіки. В конференції брали участь студенти з Прилук, Кам’янця-Подільського, Івано-Франківська, Кременчука, Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Полтави, Запоріжжя, Хмельницького, які презентували результати своїх науково-практичних досягнень у царині психології й педагогіки.

Під час роботи пленарного засідання студенти доповідали на такі теми: «Суть проблеми самооцінки як структурного компоненту соціально-психологічної компетентності студента ВНЗ»; «Базові пренатальні матриці як теоретична основа для вирішення проблеми травми народження»; «Особистість та різноманітність форм її розвитку в процесі навчання»; «Деякі особливості освітньої управлінської діяльності». Всі учасники конференції отримали сертифікати.

Після пленарного засідання студенти взяли участь у презентації майстер-класів з основ психологічного консультування в позитивній психотерапії та тренінгу «Як стати успішним?..». Учасники конференції вчилися бути незалежними та успішними як у професійній діяльності, так і в особистому житті.

Загалом під час конференції охоплено низку актуальних питань, пов’язаних із особливостями психоемоційного розвитку особистості в процесі навчання та при окремих станах; а також особливостями змісту, форм і методів підготовки фахівців; адаптації, дезадаптації та психокорекції в процесі самореалізації в майбутній професійній діяльності.

За інформацією відділу зв’язків з громадськістю ХНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *