16 – 18 квітня 2015 року в Українському домі проходить XXVII Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра». Під час урочистого нагородження переможців конкурсу Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) (далі – УБС НБУ) присвоєно звання лідера наукової та науково-технічної діяльності в номінації «Науково-дослідна діяльність навчального закладу».

Головними формами реалізації наукових досліджень в УБС НБУ є науково-дослідні роботи, написання монографій, навчальних посібників, наукових статей, інших публікацій, винахідницька діяльність. Зокрема, науково-дослідні роботи спрямовані на вирішення актуальних питань фінансово-кредитного сектору і банківської системи України.

В УБС НБУ розвиваються наукові школи «Банківництво в системі сталого економічного розвитку», «Наукові засади банківського менеджменту», «Фінансова безпека держави суб’єктів підприємництва та наукових інститутів», «Фінансово-кредитне забезпечення інвестицій-інноваційної моделі економіки».

Студенти Інституту магістерської та післядипломної освіти ознайомлюють відвідувачів виставки з діяльністю УБС НБУ, перевагами навчання та можливостями для розвитку студентів закладу, а також із проектом «Фінансова грамотність». Зокрема, на стенді Університету можна буде пройти тест і визначити свій рівень власної фінансової грамотності.

Організатори виставки – Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України і колективне підприємство «Український будинок економічних та науково-технічних знань Товариства «Знання» України».

Довідково

Університет банківської справи Національного банку України – вищий навчальний заклад, який має IV рівень акредитації, – створений відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2006р. Університет банківської справи НБУ об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут магістерської та післядипломної освіти у м. Києві.

Проект «Фінансова грамотність» –  це проект із підвищення фінансової грамотності населення. Науковцями УБС НБУ розроблено програму навчального курсу «Фінансова грамотність» за вибором, підготовлено вчителів до викладання курсу створено посібник для вчителя, учня та робочий зошит із фінансової грамотності, підручник «Фінансова грамотність», а також електронний посібник.

Відділ маркетингу та зв’язків із засобами масової інформації 
Університету банківської справи Національного банку України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *