Нещодавно в Міністерстві освіти і науки України відбулася церемонія вручення VII Всеукраїнської премії «Диво-дитина».

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт привітав учасників, організаторів премії та наголосив на важливості таких конкурсів для виховання дітей.

«Що більше ми приділятимемо уваги дітям, то краще житиметься в нашій країні», – наголосив Сергій Квіт.

Як повідомили організатори конкурсу, «Диво-дитина» проводиться всьоме. Мета конкурсу – знайти та відзначити найталановитіших і найобдарованіших дітей України віком від 4 до 13 років.

До участі в «Диво-дитині» запрошуються діти, які мають особливі фізичні та розумові здібності. Компетентне журі та експерти обирають найкращих у п’яти номінаціях: «Найрозумніша дитина» – високоерудовані діти, які мають досягнення у сфері науки; «Найспортивніша дитина» – юні спортсмени, переможці змагань республіканського та міжнародного рівня; «Найбільш творча дитина» – діти-переможці конкурсів та фестивалів у різних галузях мистецтва; «Найдивовижніша дитина» – діти віком до 8 років, які вже встигли проявити високий рівень обдарованості у різних сферах; «Найгероїчніша дитина» – діти, які, виявили мужність у надзвичайних ситуаціях, врятували власне життя або іншої людини.

Цьогоріч організатори отримали понад тисячу анкет-заяв дітей на участь у конкурсному відборі. Отже, нагороди знайшли своїх переможців.

Переможці Всеукраїнської премії «Диво-дитина» – 2015»

Номінація “Найрозумніша дитина”

1 премія: Величко Петро , 11 років, м. Мелітополь, Запорізька обл.

У шостому класі Петро змагався на обласній олімпіаді з восьмикласниками та, попри свій вік, успішно виконав завдання і зайняв третє місце! Крім того, друге місце обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, учасник наукових конференцій – зокрема «Актуальні проблеми математики та інформатики».

1 премія: Янчак Артем, 13 років, м. Львів

Перемога в інтелектуальній грі «Найрозумніший», перші місця у других етапах Всеукраїнських  олімпіад із біології та хімії, другі місця у других етапах Всеукраїнських олімпіад з географії, Конкурсі української мови та літератури ім. П. Яцика, німецької мови, третє місце у другому етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, «Золотий Колосок осінь-весна» та інші досягнення!

2 премія:  Крива Ольга, 11 років, с. Вільшанка, Вінницька обл.

Винахідник, раціоналізатор, учасниця конкурсів технічного та еколого-натуралістичного напрямків «Інтел-Техно Україна 2014-2015 рр.», де зайняла третє місце.  Друге місце у Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт 2015» та інші досягнення. Перемога в Конкурсі літератури ім. П. Яцика, німецької мови, третє місце у другому етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, «Золотий Колосок осінь-весна» та інші досягнення!

Номінація “Найспортивніша дитина”

1 премія. Ясеновська Дарія (9 років) і Панасенко Артем (9 років), м. Київ

Чемпіони світу зі спортивно-бальних танців, чемпіони України зі спортивно-бальних танців у 2014 році за стандартною програмою, чемпіони України в 2015 році за версією WDCAL за стандартною та латиноамериканською програмою, а також багатьох інших змагань!

2 премія. Скороход Дарина, 12 років, смт Мкільське, Херсонська обл.

Перший розряд із шашок! Чемпіонка України з блискавичної гри в шашки та бронзова призерка Чемпіонату України з класичної гри!

3 премія. Тихий Андрій, 12 років, м. Кіровоград

Кандидат в майстри спорту України! Чемпіон України з більярдного спорту «Вільна піраміда»! Перше місце у фіналі Кубку України з більярдного спорту «Вільна піраміда» та інші досягнення.

Номінація “Найдивовижніша дитина”

1 премія. Бондаренко Лев, 5 років, м. Харків

Лев почав читати у 2 роки і 7 місяців і вже прочитав більше 200 енциклопедій, понад 300 книг і журналів, встановив рекорд України зі швидкості читання в дошкільному віці – 141 слово за хвилину!

1 премія.  Прітчина Мілена, 7 років, м. Харків

Переможець і призерка міських, республіканських та міжнародних змагань з художньої гімнастики. Перше місце Міжнародного турніру з художньої гімнастики «Сніжинка-2014», Перше місце у Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики «Kinder-mix» та ін.

2 премія. Ложнікова Дар’я, 8 років, м. Харків

Переможець і призерка багатьох міських, республіканських і міжнародних конкурсів з сучасних танців.

Номінація “Найбільш творча дитина”

1 премія. Шачко Павло, 12 років, м. Тернопіль

Переможець і призер всеукраїнських конкурсів з образотворчого мистецтва!
Лауреат першої премії Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Щасливі діти українські на коні», нагороджений дипломом учасника виставки Міжнародного конкурсу «Ілюстрація до народної казки», дипломом іменної премії Івана Марчука, лауреата премії Тараса Шевченка, а у вересні 2014 року юний художник відкрив особисту виставку!

1 премія. Матвієнко Софія, 12 років, м. Полтава

Переможець багатьох міжнародних і всеукраїнських конкурсів з гри на флейті – гран-прі Всеукраїнського конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах імені Миколи Тимохи, півфіналіст Міжнародного телевізійного конкурсу молодих музикантів «Лускунчик», Лауреат першої премії Міжнародної олімпіади «Мій світ – мистецтво» та інші досягнення.

2 премія. Джонсон Антоніо Бразільєро, 11 років,м. Київ

Антоніо грає на фортепіано з п’яти років. Він переміг у багатьох міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, володар п’яти гран-прі. Двічі переможець одного з найбільш престижних міжнародних музичних конкурсів світу, а саме: перше місце «American Prot?g? International Music Talent 2014» та «American Prot?g? International Piano and Strings Competition 2014»!

Номінація “Найгероїчніша дитина”

1 премія. Яковлєва Віра, 8 років, с. Маківка, Полтавська обл.

Врятувала з пожежі молодших брата і сестру

1 премія. Листошенкова Катерина, 10 років, смт Лиманське, Одеська обл.

Рятувала першокласника, який провалився під кригу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *