Сьогодні сімейними формами виховання на Чернігівщині охоплено 87 % дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Це на 4 % більше, ніж за відповідний період минулого року (на 01.01.2014 цей показник становив 83,2 %), повідомляє Чернігівська ОДА.

За інформацією Служби у справах дітей облдержадміністрації, такому результату сприяє реалізація регіональної цільової Програми розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2011 – 2016 роки. До кінця поточного року планується влаштувати у сім’ї громадян не менше 89 % дітей такої категорії.

Із кожним роком зростає кількість дітей, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Нині в області на  29 %  зросла кількість дитячих будинків сімейного типу. Тепер їх 18. За минулий рік до 209 одиниць збільшилась кількість прийомних сімей.

Загалом, як зазначають фахівці, завдяки цілеспрямованій роботі з розвитку сімейних форм виховання протягом 2013 – 2014 років жодна дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування, не була влаштована до загальноосвітніх шкіл-інтернатів системи освіти.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *