Нещодавно у Львівському національному університеті ім. Івана Франка відбувся  Всеукраїнський науково-практичний семінар «Інтегрована інформаційна система управління університетом: типові рекомендації для ВНЗ України».

Українські фахівці й експерти з Німеччини, Польщі, Білорусі, Молдови, Грузії обговорили основні принципи побудови та проблеми впровадження інтегрованої системи управління університетом для ВНЗ України, повідомляє телеканал ZIK.

Представники Університету Марії Кюрі-Склодовської (Польща) та Технічного університету м. Кошице (Словаччина) розповіли про досвід країн ЄС на шляху впровадження та використання інтегрованих інформаційних систем управління університетом.

– Система дає змогу обслуговувати студентів від прийняття на навчання – до записів на різні заняття, – розповів віце-ректор університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні Річард Дембіцький. – Вона передбачає можливість онлайн-консультацій із викладачами, а також відкриє доступ до електронних розкладів та ресурсів бібліотек.

Крім того, в електронному вигляді планують зробити і теки з відділу кадрів та бухгалтерії в університетах. Проте перешкодою новації може стати брак фінансування, адже потрібна професійна команда ІТ-спеціалістів, що обслуговувала б систему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *