0 510
Веселотарасівчани вимагають зупинити будівництво АЗС поблизу школи 23 Липня, 2012 Педагогічна Преса

Мешканці села Весела Тарасівка на Луганщині переймаються за життя своїх дітей. Чиновники дали дозвіл на будівництво АЗС під стінами єдиної в селищі школи. У зв’язку з появою поруч із навчальним закладом автозаправки вчителі й батьки вийшли на акцію протесту. Вони впевнені, що життя дітей у небезпеці, адже школярі дихатимуть шкідливими випарами.

«Як учитель із 33-річним стажем не можу собі уявити, як діти займатимуться фізкультурою, коли поруч працюватиме заправка. Діти наші дихатимуть шкідливими випарами», – зазначила вчителька Раїса Лагута. Про те, що в селі з’явиться АЗС, жителі Веселої Тарасівки дізналися тиждень тому. За словами нинішньої влади населеного пункту, дозвіл на будівництво заправки видали їх попередники, тому змінити вони нічого не можуть.

«Ми самі маємо діяти згідно із законом. Тому, перш ніж збиратися й вимагати щось, треба було б цей факт перевірити. Прийти в сільську раду, ознайомитися з документами», – розповів депутат Веселотарасівської сільради Азад Велієв. Не отримавши виразної відповіді від депутатів сільради, жителі села написали звернення до сільського голови, в якому вимагають заборонити будівництво АЗС поблизу школи, а якщо це не допоможе, звернуться до Президента України.

За матеріалами  polemika.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *