Факультет соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, «Клініка Дружня до Молоді» (при Уманській дитячій  міській лікарні) та Уманська міська рада виступили організаторами ІІ міського фестивалю соціально-психологічної драми “Почуй! Побач!”, який днями відбувся в міському будинку культури.

Фестиваль започатковано й проводиться з метою залучення учнівської та студентської молоді до пошуку нових шляхів вирішення актуальних соціальних проблем сьогодення.

Виступи колективів загальноосвітніх шкіл і вищих навчальних закладів підпорядковувалися темі «Обман в житті людини». У невеликих театральних постановках, театрі тіней, вокально-хореографічних композиціях юні учасники порушували важливі питання самостійного життєвого вибору, моральної стійкості, протистояння шкідливим звичкам, акцентували увагу на вічних моральних цінностях любові, вірності, дружби, сімейного щастя.

Активну участь в організації та проведенні фестивалю взяли волонтери Студентської соціально-психологічної служби (координатор – Альвіна Полушина), що вже п’ятий рік поспіль діє в УДПУ. Майбутні соціальні педагоги та психологи за покликом душі та професії відгукуються на проблеми інших людей, допомагають перебороти життєві труднощі та вирішити соціально-психологічні питання. Студенти-волонтери охоче долучилися й до розробки ідеї, сценарію фестивалю, а також виступили акторами казкового дійства.

Виступи молодіжних творчих колективів по закінченню фестивалю були відзначені дипломами.

Відділ зв’язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу