16 квітня на площі біля пам’ятника І.Я. Франку проведено свято професійно-технічної освіти «Великодні дзвони» як підсумок плідної творчої праці ПТНЗ Львівщини за рік. Навчальні заклади заявили про свої професійні здобутки та успіхи, продемонстрували досягнення з технічної та художньо-прикладної творчості, позаурочної гурткової роботи різного спрямування, а також профорієнтаційної діяльності.

Під час проведення свята «Великодні дзвони» львів’яни та гості міста побачили всю сферу учнівської творчості: діючі технічні моделі, ковальство, різьбу по дереву, швейні та кондитерські вироби, роботи, виконані у техніках вишивки, ткацтва, вітражу, бісероплетіння, плетіння з лози та соломки, аплікації, витинанки, розпису на тканині і живопису. Привертали увагу глядачів майстер-класи з флористики, художнього куття, перукарської справи, декоративного розпису і приготування коктейлів та кави.

Відбувся показ моделей весняно-літньої колекції жіночого і чоловічого одягу та концерт художньої самодіяльності за участі навчальних закладів Львівської області.

Зазначимо, що метою виставки технічної та художньо-прикладної творчості є пропагування кращих зразків народного українського мистецтва, залучення учнівської молоді до збереження та відродження народних промислів, сприяння створенню нових творів декоративно-ужиткового спрямування, підвищення професійної майстерності учнів.

Здійснюється велика робота щодо формування національної самосвідомості учнів, виховання любові до сьогодення рідного краю.

Освіта є основою прогресу людства і вона не стоїть на місці – змінюються підходи до навчання й виховання, а отже, вона виконує суспільне призначення – виводить молоду людину-патріота на життєву дорогу, утверджує вільного громадянина незалежної України. Саме в цьому контексті і полягає освітня політика професійної освіти Львівщини.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу