Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко під час першого робочого візиту до Кривого Рогу зустрівся зі студентством міста. Зустріч відбулась у форматі діалогу.

Студентам, які вже мали власні ідеї та наукові пропозиції, Валентин Резніченко призначив особисті зустрічі найближчими днями. Він наголосив, що готовий виділити власні гранти для реалізації дійсно потрібних і цікавих проектів молодих науковців та студентства.

«Потрібні конкретні дії. Приносьте готову програму, і я готовий її розглянути. Вона має містити конкретні кроки. Якщо ви прийдете до мене і запропонуєте, наприклад, розробку математичної моделі, що дасть змогу більш ефективно керувати господарськими суб’єктами або зробити прозорою якусь процедуру, я не як голова, а як звичайна людина особисто надам підтримку і профінансую це питання», – наголосив Валентин Резніченко.

Радник голови ОДА Борис Трейгерман пообіцяв, що, якщо молодь приноситиме цікаві проекти, обласна влада знаходитиме гроші на їх реалізацію.

Також Валентин Резніченко порекомендував студентам звертати більше уваги на приватні фонди, що готові вкладати кошти в цікаві проекти.

«Я вам порадив би працювати з приватними чи корпоративними фондами, вивчити теми, які їм цікаві та підтримуються, та розробляти їх. Потрібні абсолютно ділові переговори. Забудьте про сніжні гранти, які впадуть на голову. Що більше ви контактуватимете з приватними фондами та інвесторами, то більшим буде шанс отримати кошти на реалізацію ваших ідей», – зазначив він.

Голова ОДА наголосив, що у великих компаній є фонди, з яких вони надають підтримку. Він поставив завдання директору департаменту освіти та науки ОДА Олександру Демчику зібрати перелік таких інституцій і тематики, якими вони опікуються, та повідомити про це студентство регіону.

«Що більше студенти братимуть участь у різноманітних наукових та освітніх програмах, то більше вони пропагуватимуть рівень та якість освіти Дніпропетровщини», – наголосив Валентин Резніченко.

Він також порекомендував молоді регіону активно вивчати англійську мову, бо за цим стоїть майбутнє просування в кар’єрі.

«До влади прийшла нова генерація людей. Це патріоти, самодостатні люди, зі знанням англійської мови. Англійська мова як мова міжнародного спілкування просто необхідна. Я рекомендую вам звернути на це особливу увагу», – зазначив Валентин Резніченко.

Під час зустрічі було вирішено й питання з житлом для студентів-переселенців із Донецька. Міська влада вже винайшла гуртожиток. Голова ОДА взяв це питання під особистий контроль.

За інформацією департаменту освіти і науки
Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу