Представники Всеукраїнської волонтерської мережі «Volunteer community» відвідали Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту з ініціативою долучитися до Міжнародного благодійного проекту «Тиждень добрих справ».

 «Завдання проекту – закликати всіх небайдужих людей звернути увагу на тих, кому потрібна наша допомога і підтримка, і зрозуміти, що для надання допомоги не завжди потрібні великі фінансові вкладення, а лише бажання допомогти», – зазначає куратор проекту в Сумах Валерія Царьова.

Учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту отримали детальну інформацію щодо волонтерського руху, дізналися про варіанти надання благодійної допомоги. А ще хлопці та дівчата взяли участь у «розіграші добрих справ». Таким чином відбувається популяризація такої природної і, водночас, благородної традиції – робити безкорисливі вчинки.

А наостанок учасники проекту зробили власну добру справу. Для наших учнів виступив колектив «Авів», який виконав дивовижні пісні мовами різних народів. Учні були вражені заходом, тож з радістю перейнялися ідеєю проекту «Тиждень добрих справ».

За повідомленням Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *