16-18 квітня 2015 року відбувся Чемпіонат Волинської області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді, проведений обласним Центром туризму, спорту та екскурсій, за сприяння управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації та відділу освіти Любомльської райдержадміністрації. 

Понад 180 кращих спортсменів-орієнтувальників –  збірних команд школярів із 14 міст і районів Волинської області зібрались у Згоранській загальноосвітній школі Любомльського району. На урочистому відкритті  дітей привітали голова Любомльської районної ради Микола Сушик, начальник відділу освіти Любомльської райдержадміністрації Василь Стрільчук, директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій  Леонід Толстіхін,  а також учні школи, які підготували свій пісенний дарунок для учасників змагань.

Одразу після урочистостей спортсмени розпочали 3-денну боротьбу за першість в особисто-командних змаганнях у 4-х вікових групах. Змагання проходили в мальовничому куточку Волині на території Згоранського ландшафтного заказника. До змагань спеціалістами обласного центру туризму було підготовлено три спортивні карти – лісових масивів навколо Великого та Малого Згоранських озер і території села.

Цікаві та насичені дистанції, сплановані організаторами змагань, потребували від учасників проявити всі свої вміння та навички з орієнтування на місцевості.

У загальному заліку змагань за підсумками трьох днів переможцями Чемпіонату Волині зі спортивного орієнтування стала команда м. Луцька, яка вкотре підтвердила свою майстерність, друге місце вибороли спортсмени Старовижівського району і третє місце здобули юні орієнтувальники Рожищенського району. Переможці та призери змагань в особистому заліку були нагороджені дипломами Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій та медалями, а команди-переможці в загальному заліку отримали грамоти управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації та кубки.

Велику роботу в підготовці та проведенні Чемпіонату області провів відділ освіти Любомльської райдержадміністрації, завдяки чому змагання  пройшли на високому організаційному рівні. Учасники змагань завдячують дирекції загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Згорани за теплий прийом і створення необхідних умов для комфортного перебування.

Ольга Яцюк, завідувач інформаційного відділу ЦТСЕ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *