24 квітня в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться ІІ Міжнародний науково-практичний симпозіум «Проблеми управління зовнішньоекономічною та митною діяльністю в умовах європейської інтеграції України».

У ході заходу заплановано обговорити питання імплементації Угоди між Україною та ЄС, нагальних проблем і викликів євроінтеграції. У роботі симпозіуму візьмуть участь представники Державної фіскальної служби України, Торгово–промислової палати України, підприємств та установ України, Польщі, Грузії, Білорусі та інших.

Серед спеціальних гостей:

П’ятак В. (заступник голови Львівської обласної ради),

Дідик А. (в.о. начальника Головного управління ДФС у Львівській області, перший заступник начальника Головного управління ДФС у Львівській області),

Ченцов В. (в.о. ректора Університету митної справи та фінансів),

Рейман К. (проректор Державної вищої технічно-економічної школи ім. о. Броніслава Маркевича (Польща),

Лемішовський В. (заступник начальника Головного управління ДФС у Львівській області),

Тодощук А. (начальник Управління організації митного контролю та оформлення Львівської митниці ДФС),

Гарцула Я. (почесний консул Королівства Бельгія у Львові, бізнесмен),

Друар Боян (керуючий гіпермаркетом Ашан),

Теребушко Р. (начальник відділу з підтвердження і оцінки відповідності радіоелектронного, електротехнічного і технологічного обладнання, дерево– та металообробного обладнання, медтехніки ДП «Львівстандартметрологія»),

Юринець О. (народний депутат України, голова підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції) та інші.

Місце проведення: Національний університет «Львівська політехніка», гол. корпус (вул. С. Бандери, 12) , конференц-зал (ауд. 204).

Початок: о 10.00.

Контактний тел.: +38 (032) 258-27-25, +38 (032) 258-22-10 (факс).

Докладніше – в інформаційному повідомленні симпозіуму

 Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу