Прем'єр-міністр України провів національну збірну на Олімпійські ігри - photogallery 121 липня Прем’єр-міністр України Микола Азаров взяв участь в урочистій церемонії проводів національної збірної команди України на XXX літні Олімпійські ігри у Лондоні, що відбулася на столичному Майдані Незалежності.

У заході також взяли участь перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма, голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка та інші.

«Представляти нашу країну на Олімпійських іграх в Лондоні – не лише почесна місія, а й величезна відповідальність, що лягає на  плечі спортсменів», – зазначив Микола Азаров.

«Вам випав зірковий квиток. Настав такий час, коли ви можете прославити себе, а разом із собою нашу країну», – наголосив Прем’єр-міністр.

Микола Азаров зазначив, що нещодавно наша країна вже довела, на що здатна – наперекір всім скептикам і песимістичним прогнозам увесь світ визнав, що ми провели Євро-2012 на найвищому рівні. Українці продемонстрували неабияку гостинність і доброзичливість. Тепер черга олімпійців достойно представити країну.

Прем’єр-міністр наголосив, що Україна виростила не одне покоління чемпіонів. Тож від нинішніх олімпійців очікують продовження славних традицій. Микола Азаров побажав спортсменам великих перемог і рекордів. При цьому він зазначив, що тепер як ніколи важлива підтримка, увага і віра в вітчизняних олімпійців усього українського народу, керівництва країни.

«Ми з вами, ми будемо за вас переживати, ми будемо за вас вболівати. Ви це відчуватимете. І нехай наша підтримка надихає вас. Великих перемог вам, успіхів, усього найкращого», – сказав Микола Азаров.

 

За інформацією Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України провів національну збірну на Олімпійські ігри - photogallery 2

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *