16?18 квітня в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» проходили XXVII Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2015» і виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

Урочисте відкриття відбулося за участі заступника міністра освіти і науки України Павла Полянського, віце-президента Національної академії педагогічних наук України Володимира Лугового, Надзвичайного і Повноважного Посла Польщі в Україні Генрика Літвіна, радника Посольства держави Ізраїль в Україні Шмуеля Поліщука, голови правління Товариства «Знання» України Василя Кушерця та інших представників дипломатичних відомств держав, які співпрацюють в освітньому напрямі з Україною.

Виставка є одним із найбільших освітніх заходів в Україні, на якому було представлено понад 70 ВНЗ із різних країн світу. Абітурієнт отримав можливість ознайомитися з пропозиціями у сфері надання освітніх послуг та дізнатися про особливості вступу, здобуття вищої освіти на бакалаврських і магістерських програмах як в Україні, так і за кордоном. Кожен міг отримати індивідуальну консультацію від представників нашого університету, а саме відділу організації та координації по роботі з абітурієнтами, оскільки були представлені факультети, напрями підготовки, спеціальності та спеціалізації навчального закладу. У рамках проведення виставки Податковий університет брав участь у семінарах з проблем у галузі освіти як в Україні, так і за кордоном, у презентаціях іноземних навчальних закладів, програмах обміну студентами.

Національний університет ДПС України отримав гран-прі у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу» та диплом за активну роботу у цьому напрямі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу