20 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відкрився XIX  Міжнародний  молодіжний  форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті».

В урочистій обстановці форум відкрив виконувач обов’язків ректора ХНУРЕ, професор Володимир Петрович Машталір, який побажав його учасникам плідної, насиченої роботи та реалізації своїх творчих задумів. Добрими словами зустрів молодих науковців проректор із наукової роботи університету, професор Микола Іванович Сліпченко. Він зазначив, що Міжнародний  молодіжний  форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті» є унікальним заходом, його девіз «Інтелектуальна столиця України – Харків чекає на талановиту та обдаровану молодь» повністю виправдовує сподівання його організаторів. З привітанням до учасників форуму звернувся Директор департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Валерійович Бабічев, який висловив упевненість, що Харківський національний університет радіоелектроніки завжди буде на передових позиціях української науки і техніки.

Після урочистого відкриття Міжнародного молодіжного форуму відбулося пленарне засідання. З доповіддю «Яків Соломонович Шифрін – засновник статистичної теорії антен – теорії антен з випадковими джерелами» виступив проректор із наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Микола Іванович Сліпченко. Докторант кафедри основ радіотехніки ХНУРЕ Дмитро В’ячеславович Грецьких прочитав доповідь «РТ система безпроводового енергопостачання літальних апаратів».  «Проблемні питання оцінки стійкості блочних симетричних шифрів» – а так називалася доповідь доцента кафедри безпеки інформаційних технологій Віктора Ігоровича Руженцева.

Протягом трьох днів у рамках форуму буде проведено 11 наукових конференцій.

До його оргкомітету надійшло близько 1100 тез доповідей із 48 вищих навчальних закладів і установ України, а також з 7 установ зарубіжних країн. На форум прибули студенти, аспіранти та молоді вчені з Харкова, Одеси, Краматорська, Києва, Житомира, Вінниці, Севастополя, Львова, Ульяновська (РФ).

Також у рамках форуму відкрилася виставка технічної творчості молоді, на якій демонструються понад 100 експонатів – як технічних розробок, так і програмних продуктів.

Закриття  Міжнародного молодіжного форуму та підбиття підсумків його роботи пройде 22 квітня.

Прес-центр ХНУРЕ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *