16 – 17 квітня 2015 року в Києві відбувся Всеукраїнський конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, організований Українським державним центром позашкільної освіти. У конкурсі взяли участь представники 13 регіонів України.

Учасники  заходу віком від 6 до 10 років пройшли кілька конкурсних етапів, на яких виготовляли різноманітні моделі, демонстрували свою технічну підготовку, випробовували власноруч виготовлені літаючі моделі планерів.

У програмі конкурсу, крім змагань для дітей, організована цікава розважальна програма,  екскурсії до історичних пам’яток культури Києва, мальовничих куточків, стародавніх і сучасних архітектурних споруд столиці.

Учасники відвідали в Центрі виставки дитячих робіт художньо-естетичного та науково-технічного напрямів позашкільної освіти та  гурток історичної реконструкції, де вони поринули в історію середньовіччя та лицарів.

Також конкурсанти взяли участь у патріотичній акції, організованій Українським державним центром позашкільної освіти. Діти власноруч розмалювали близько 30 чашок для поранених військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в госпіталях Києва та області, прикрасивши їх яскравими патріотичними малюнками та написавши свої імена на кожній із них.

За сумою набраних очок у командній першості конкурсних змагань посіли:

І  місце – команда Сумської області;

ІІ місце – команда міста Києва;

ІІІ місце – команда Рівненської області.

Бажаємо всім учасникам Всеукраїнського конкурсу-змагання з початкового технічного моделювання удосконалення своїх умінь і нової зустрічі на змаганнях наступного року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу