Для участі в основній сесії зовнішнього оцінювання зареєстровано 288 977 осіб, із них 221 104 учні – випускники ЗНЗ поточного навчального року, для яких результат зовнішнього незалежного оцінювання з української мови буде зарахований як результат державної підсумкової атестації, повідомляють в УЦОЯО. Також для участі в основній сесії зареєстровано 67 873 випускники загальноосвітніх навчальних закладів минулих років. Найстаршому з них 73 роки.

Тест з  української мови та літератури складатимуть усі зареєстровані, з історії України – 158 556 осіб, з математики –146 792 особи. Тест з іспанської мови складатимуть найменше абітурієнтів (179 осіб). Із загальної кількості зареєстрованих –  4 135 осіб, які проживають на території Луганської області, виявили бажання взяти участь у основній сесії, та 10 741 особа – на території Донецької областей.

Під час реєстрації охочим взяти участь у зовнішньому оцінюванні з української мови і літератури та математики було запропоновано обрати базовий або поглиблений рівень складності сертифікаційної роботи. Бажання скласти тест з української мови і літератури поглибленого рівня виявили 21 583 майбутні абітурієнти (7,5%), із математики – 17 650 осіб, що становить 12 % від кількості зареєстрованих для складання тесту з цього предмета.

З інформацією щодо кількості зареєстрованих за областями можна ознайомитися тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *