Нещодавно в ліцеї-інтернаті № 23 “Кадетський корпус” у рамках загальноміського проекту “Нам Україна вище над усе!” відбулося урочисте підняття Державного прапора України, який передали учням бійці підрозділу морської піхоти України із вдячністю за підтримку після виходу з тимчасово окупованого Криму. На прапорі бійці написали слова вдячності за віру та підтримку.

«Нам Україна вище над усе!» – загальноміський проект, що є платформою для розвитку свідомої молоді, виховує у школярів патріотизм, ініціює зустрічі з бійцями АТО та сприяє формуванню активної життєвої позиції школярів.

Також під час заходу учням Міжрегіонального вищого професійного училища зв’язку бійці 14-ї окремої мотопіхотної бригади передали прапор із зони АТО, а саме з Волновахи. Державний символ майорів там під час боїв улітку 2014 року.

З урочистими промовами виступили Олена Фіданян, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту; Євгенія Ярова,  начальник управління освіти Шевченківської районної державної адміністрації в м. Києві; керівники навчальних закладів, бійці АТО, а також представники громадських організацій.

Про те, яке величезне значення мають для бійців дитячі малюнки, про цінність і необхідність таких заходів розповів боєць і співзасновник громадської організації «Київська міська спілка ветеранів АТО» Дмитро Приймаченко.

Надалі обидва Державні прапори як символи незалежності України та її територіальної цілісності будуть по черзі підніматися над навчальними закладами столиці в рамках проекту “Нам Україна вище над усе!”