1 травня 2015 року стартує Всеукраїнська благодійна акція «Шлях до мрії», ініційована БО «Шлях до майбутнього». Заявки на участь у конкурсному відборі прийматимуть  з 1 травня до 20 вересня 2015 року. В акції можуть брати участь молоді українські виконавці віком від 14 до 25 років.

Саме цій події і нещодавно була присвячена прес-конференція. Заступник голови правління БО «Шлях до майбутнього» Богдан Біленький розповів про унікальність проекту, адже в Україні багато талановитих виконавців, які реалізували себе на місцевому рівні і не можуть йти далі, наприклад, через брак коштів. Якщо учасник пройде відбір, то організація підтримає фінансово його приїзд до столиці на гала-концерт.

Також на прес-конференції були Артем Мех та Ігор Воєвуцький, які братимуть участь у благодійних концертах. Говорили про талановиту молодь, сучасну українську естраду та якісний музичний продукт.

Артем Мех зауважив, що він сам займається благочинністю і завжди, коли бачить, що необхідна допомога, намагається не лишатись осторонь. Тому він братиме участь в усіх концертах цього проекту.

Більше інформації тут

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *