Цього року студенти-бюджетники денної форми навчання ЖДУ імені Івана Франка отримають направлення на роботу в дев’ять областей України.

У розподілі взяли участь т.в.о. начальника управління освіти і науки Житомирської ОДА Ольга Липовецька, проректор Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Микола Сюравчик, завідувачі районних і міських відділів освіти, представники державних підприємств, установ та організацій, відділу працевлаштування випускників університету, директори трьох Навчально-наукових інститутів та декани п’яти факультетів ЖДУ імені Івана Франка.

Уперше традиційний державний розподіл студентів ЖДУ імені Івана Франка проводив проректор із навчально-методичної та виховної роботи університету Андрій Шевчук відповідно до Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту» та згідно із «Порядком працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалася за держаним замовленням».

За даними відділу працевлаштування випускників ЖДУ імені Івана Франка, 2015 року було розподілено 342 спеціалісти та 99 магістрів денної форми навчання Інститутів та факультетів університету, які навчалися за державним замовленням згідно направлень міністерств та відомств, що становило 95,4 %. Окрім того, студенти-випускники, які вчилися на контрактній основі, отримали згоду на працевлаштування за фахом у різних підприємствах, установах та організаціях, в державних органах місцевого самоврядування тощо. Випускники, які мали законні підстави, отримали право на вільне працевлаштування.

«Приємно, що щороку збільшується кількість державних і приватних підприємств, установ та організацій, які високо оцінюють фаховий рівень підготовки наших випускників і пропонують робочі місця. Загалом цього року студенти-випускники ЖДУ імені Івана Франка отримають направлення на роботу в дев’ять областей України: Вінницьку, Волинську, Житомирську, Київську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку, Чернівецьку та Одеську», – коментує результати розподілу ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу