У Харківському національному університеті радіоелектроніки створили окремий сайт для “електронного голосування”. Красиво? – Красиво! – повідомляє Інна Совсун на своїй сторінці у Фейсбук.

Біда лиш в тому, що сайт несправжній, а його ключове завдання – відтягнути частину виборців, щоб вони, “проголосувавши” в електронному форматі, не прийшли на вибори.

Які висновки можна зробити з цього?

1) нова модель виборів ректорів багато кого лякає, бо вона не гарантує результату тим, хто звик його отримувати простим тасування делегатів на вибори;

2) щоб звичні практики корупційного характеру повністю викорінити з вищої освіти, мало лише прийняти новий закон, треба й дуже уважно усім залученим до процесу слідкувати за тим, щоб їхні розширені права до участі в самоуправлінні університетом не порушувались!

Нагадуємо: Електронне голосування у ХНУРЕ не передбачене згідно з “Положенням про виборчу систему та порядок обрання ректора ХНУРЕ“.

Перший тур виборів ректора ХНУРЕ відбувся 23 квітня 2015 року. До участі у другому турі допускаються два кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів – Семенець В.В. та Лєсна Н.С.

Другий тур виборів ректора ХНУРЕ відбудеться 30.04.2015 року.

Вибори ректора 30.04.2015 року відбудуться в актовому залі з 9:00 до 15:00. Реєстрація та видача бюлетенів проводитиметься за посвідченням особи, яка має право брати участь у голосуванні, повідомляє Оргкомітет з організації та проведення виборів ректора ХНУРЕ.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *