0 626
Майбутнє починається сьогодні – переконані у шахтарському педучилищі 23 Липня, 2012 Педагогічна Преса

Шахтарське педагогічне училище Донецької області третій рік поспіль працює над реалізацією проекту «Майбутнє починається сьогодні» в рамках Програми «Освіта протягом життя».

Актуальність і необхідність проекту пов’язана з втіленням у навчально-виховний процес ідеї безперервного навчання через підготовку фахівців, спроможних самостійно все життя здобувати знання, а також спонукати до цього дошкільнят, учнів початкових класів, їх батьків і вчителів.

Згідно з Проектом «Майбутнє починається сьогодні» навчальний процес у педучилищі перетворюється з системи передачі знань на систему їх самостійного здобування студентами, пошуку шляхів розв’язання нагальних проблем через дослідницьку діяльність. З 2005 року педагогічні працівники та студенти опановують передові технології в межах участі у Всеукраїнських Програмах «Intel® Навчання для майбутнього» та «Партнерство в навчанні».

У навчальному закладі для викладачів педучилища та вчителів шкіл міста систематично організовуються лекторії з проблем інноваційних педагогічних технологій, теоретичні та практичні заняття з питань використання мультимедійних проектів у навчально-виховному процесі.

Керівництво навчального закладу зацікавлено, щоб кожен педагог, студент, працівник у процесі самовдосконалення ставав менеджером свого майбутнього, конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці. Це можливо також за умов партнерства педагога й учня в навчально-виховному процесі, активного впровадження нових освітніх технологій, використання можливостей інформаційного простору.

У навчальному закладі є методичні розробки з проблеми використання ІКТ у навчально-виховному процесі: плани, конспекти уроків та занять; методичні рекомендації, критерії оцінювання набутих знань; електронні посібники з проблемного питання.

Викладачі використовують ресурси Інтернету в навчально-виховному процесі і готові поділитися набутим досвідом з усіма бажаючими. Керівництво закладу запрошує до співпраці та обміну досвідом викладачів, учителів шкіл і вихователів дошкільних навчальних закладів області.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *