Нещодавно в  НТУУ «КПІ» відбувся міський форум «Інноваційний розвиток – основа заможної, процвітаючої громади та бізнесу». У його рамках в Центрі інноваційного підприємництва Наукового парку «Київська політехніка» відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про співпрацю у форматі «Влада-Бізнес-Наука» між Київською міською державною адміністрацією, Національним технічним університетом України «Київська політехніка» та Науковим парком «Київська політехніка».

Свої підписи під документом поставили київський міський голова Віталій Кличко, ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський і генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка» Ярослав Кологривов.

Участь у форумі також узяли президент Української асоціації промисловців і підприємців Анатолій Кінах, президент Малої академії наук України член-кореспондент НАН України Станіслав Довгий, очільники інвестиційних компаній, бізнес-ангели, керівники підприємств, науковці, викладачі й студенти університету.

Церемонія підписання увінчувала низку заходів у рамках програми форуму. Візит київського міського голови до КПІ розпочався з огляду виставки розробок і стартапів політехніків, розгорнутої у виставковому залі Наукового парку «Київська політехніка». Після цього відбулися презентації стартап-проектів випускників стартап-школи КПІ Startup School «Sikorsky Challenge», які представили головний тренер школи, директор ізраїльського бізнес-інкубатору «Be Next IT» Ігор Пеєр та їх автори. Доповнила й узагальнила презентації розповідь ректора НТУУ «КПІ» Михайла Згуровського про Науковий парк «Київська політехніка», інноваційну екосистему «Sikorsky Challenge», яку створено в університеті, та про перспективи побудови в КПІ Інноваційного міста «Polyteco Science City».

Київська політехніка презентувала сім проектів переможців конкурсу на кращий інноваційний проект. Серед розробок студентів – безпілотні літальні апарати, IT-новинки для смартфонів та ноутбуків, а також програма “Питна вода з крану” та інші.  Віталій Кличко наголосив: “Ми повинні зробити все, що від нас залежить, щоб ці ідеї реалізовувались”.

За інформацією НТУУ КПІ