25 квітня о 10:00 на території рибного господарства с. Забір’є (поблизу стм Боярка) відбудеться VІІ Київський міський фестиваль зі спортивної рибної ловлі серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату «Золота рибка». Цьогоріч захід об’єднає 50 учасників.

Крім того, в рамках фестивалю відбудеться конкурс стендів «Водний спадок Києва», де діти презентують інформацію про водні ресурси своїх районів, обговорять екологічну ситуацію, раціональне використання водних ресурсів міста, – повідомляє Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З 10:30 представники 10 команд, по одній з кожного району Києва, змагатимуться у рибній ловлі. Змагання, що триватиме 2 години, оцінюватимуть професійні судді. А тим часом охочі зможуть відвідати виставку творчих робіт дітей та молоді з інвалідністю. О 13:30 відбудеться нагородження переможців та учасників фестивалю, після чого учасникам і гостям заходу буде запропоновано скуштувати смачної юшки та подивитися виступи артистів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу