24 квітня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. За оперативною інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів становила 95,4 % від загальної кількості зареєстрованих.

Відповіді до завдань сертифікаційних робіт розміщено на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури будуть оприлюднені до 15 травня.

Як повідомлялося раніше, за даними УЦОЯО, в основній сесії зовнішнього оцінювання зареєструвалося 288 977 осіб, із них 221 104 учні – випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року, для яких результат зовнішнього незалежного оцінювання з української мови буде зарахований як результат державної підсумкової атестації. Також для участі в основній сесії зареєстровано 67 873 випускники загальноосвітніх навчальних закладів минулих років.

Під час реєстрації охочим взяти участь у зовнішньому оцінюванні з української мови і літератури було запропоновано обрати базовий або поглиблений рівень складності сертифікаційної роботи. Бажання скласти тест з української мови і літератури поглибленого рівня виявили 21 583 майбутні абітурієнти (7,5 %) від кількості зареєстрованих для складання тесту із цього предмета.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу