У спорткомплексі «Запоріжсталь» на обласному фінальному етапі Всесвітнього навчального проекту «Дитяча легка атлетика ІААФ» змагалися 27 команд.

Вихованці шкіл-інтернатів області прагнули здобути перемогу в чотирьох видах програми: командному бігу та ходьбі на витривалість (4 хвилини по колу), естафеті «Формула віражу» (стрибки на точність + драбинка + слалом + паркани), стрибковому двоборстві (стрибки з місця та стрибки за квадратами) і метальному двоборстві (диск та спис). Також були розіграні нагороди в індивідуальному виді «Зірочки жердини».

Усі навчальні заклади були розподілені на три підгрупи: загальноосвітні школи-інтернати I-III ступенів, спеціальні школи-інтернати для дітей з вадами розумового розвитку та спеціальні школи-інтернати для дітей, які мають певні нозологічні захворювання. Зрештою перемогу на змаганнях здобули, відповідно: Мелітопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів, Васильєвська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат і Новомиколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Паросток».

За матеріалами Мінмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу