Про «Сучасні досягнення в дієтології гастроентерологічних захворювань у дітей» говорили педіатри, дитячі гастроентерологи, ендокринологи, сімейні лікарі  на науково-практичному симпозіумі, що відбувся в Буковинському державному медичному університеті.

Відкрив лікарський форум проректор із наукової роботи і міжнародних зв’язків Буковинського державного медичного університету Олександр Іващук. Із вітальними словами до учасників конференції звернулась начальник Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксана Андрієць та керівник відділення проблем харчування та соматичних захворювань дітей раннього віку Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України, головний позаштатний дитячий гастроентеролог МОЗ України Олег Шадрін.

Перед учасниками симпозіуму з доповіддю «Педіатрична нутриціологія: досягнення та проблеми» виступила Таміла Сорокман, завідувачка кафедри педіатрії та медичної генетики Буковинського державного медичного університету. А головний позаштатний дитячий гастроентеролог МОЗ України Олег Шадрін провів навчальний семінар із впровадження у медичну практику клінічних протоколів діагностики та лікування захворювань органів травлення у дітей.

За матеріалами МОЗ України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *