Сьогодні, 29 квітня, о 16:00 в Міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці «Молода гвардія» (Київ, вул. Льва Толстого, 49) відбудеться круглий стіл «Молоді Києва – бібліотеку європейського рівня», на якому презентують стратегію розвитку та перетворень книгозбірні.

Київська молодь активно долучилася на сайті www.msmb.org.ua та в соціальних мережах до обговорення майбутнього закладу і висловила свої ідеї щодо перетворення його на місце зустрічі друзів, на майданчик для цікавих занять, нових форматів отримання знань. Зокрема, є плани зі створення окремих зон для одержання інформації, для навчання, для презентацій, для релаксу. Відділ мистецтв може перетворитися на міську молодіжну медіатеку, а фонди наповняться молодіжними виданнями. Як і більшість європейських бібліотек, київська бібліотека може стати центром вільного доступу мешканців до інформації, місцем громадської активності.

Обговорення шляхів реалізації ідеї «Молоді Києва – бібліотеку європейського рівня» відбудеться за участі представників столичної влади, постійної комісії Київради з питань культури та туризму, Польського інституту в Києві, Української бібліотечної асоціації, видавців та письменників, соціальних партнерів, волонтерів та користувачів бібліотеки.

Інформація КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *